Jdi na obsah Jdi na menu
 


SEKTOROVÉ KUCHYNĚ

 Z ČEHO JSOU VYROBENÉ

 Z kvalitních laminovaných desek o síle 18mm.Dvířka osazujeme značkovými panty Hettich se systémem klip - dvířka je možno demontovat a montovat ze skříňky bez použití nářadí.Zásuvkové systémy mají kovové bočnice Metalbox o vysoké nosnosti a je možno je doplnit množstvím originálních doplňků,jako jsou relingy,příborníky apod.Pro náročné nabízíme plnovýsuvy s plynulým dotahem.

 Pracovní desky používáme v tloušťce 38mm v mnoha dekorech.

 Zavěšení horních skříněk na zeď je umožněno rektifikačními závěsy,spodní skříňky jsou opatřeny stavitelnými nohami,které umožní přesné vyrovnání nábytku.Nohy zakrývá odnímatelný krycí sokl.

 V JAKÉM PROVEDENÍ

 Korpusy zhotovujeme ze všech běžně dostupných laminodesek od výrobců Kronospan a Egger.Dvířka jsou kvalitní MDF dle vlastního výběru,případně v levnější  variantě z uvedených laminodesek.

 KOMU JSOU URČENY

 Pro ty zákazníky,kteří si chtějí svou kuchyň sestavit sami.Dále pro ty,kteří nechtějí čekat na dodání kuchyně na míru a samozřejmě i pro ty,kteří chtějí kuchyň levnější,ale přesto kvalitní.

 TERMÍNY DODÁNÍ

 Zpravidla od 2týdnů od objednávky,ale záleží na momentální vytíženosti výroby.Skříňky jsou rovnou připravené k montáži,tj.nejsou rozebrané v krabicích.Zajistíme dopravu po celé ČR.

 CO DÁLE NABÍZÍME

 Nevyhovují Vám rozměry,které standardně nabízíme?Žádný problém.Zhotovíme jakýkoliv rozměr,který požadujete,samozřejmě bez příplatků.

 Dále nabízíme předběžné sestavení celé kuchyně v naší dílně,předvrtání všech otvorů,usazení dřezu,varné desky apod.

 Součástí dodávky je veškerý spojovací materiál.

 Samozřejmostí je záruka na všechny námi nabízené produkty.

 MÁTE DALŠÍ DOTAZY?NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT!

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Sektorové kuchyně