Jdi na obsah Jdi na menu
 


SEKTOROVÉ KUCHYNĚ

 Z ČEHO JSOU VYROBENÉ

 Z kvalitních laminovaných desek o síle 18mm.Dvířka osazujeme značkovými panty Hettich se systémem klip - dvířka je možno demontovat a montovat ze skříňky bez použití nářadí.Zásuvkové systémy mají kovové bočnice Metalbox o vysoké nosnosti a je možno je doplnit množstvím originálních doplňků,jako jsou relingy,příborníky apod.Pro náročné nabízíme plnovýsuvy s plynulým dotahem.

 Pracovní desky používáme v sílách 28 a 38mm a v mnoha dekorech.

 Zavěšení horních skříněk na zeď je umožněno rektifikačními závěsy,spodní skříňky jsou opatřeny stavitelnými nohami,které umožní přesné vyrovnání nábytku.Nohy zakrývá odnímatelný krycí sokl.

 V JAKÉM PROVEDENÍ

 Korpusy zhotovujeme ze všech běžně dostupných laminodesek od výrobců Kronospan a Egger.Dvířka jsou kvalitní MDF dle vlastního výběru,případně v levnější  variantě z uvedených laminodesek.

 KOMU JSOU URČENY

 Pro ty zákazníky,kteří si chtějí svou kuchyň sestavit sami.Dále pro ty,kteří nechtějí čekat na dodání kuchyně na míru a samozřejmě i pro ty,kteří chtějí kuchyň levnější,ale přesto kvalitní.

 TERMÍNY DODÁNÍ

 Zpravidla od 2týdnů od objednávky,ale záleží na momentální vytíženosti výroby.Skříňky jsou rovnou připravené k montáži,tj.nejsou rozebrané v krabicích.Zajistíme dopravu po celé ČR.

 CO DÁLE NABÍZÍME

 Nevyhovují Vám rozměry,které standardně nabízíme?Žádný problém.Zhotovíme jakýkoliv rozměr,který požadujete,samozřejmě bez příplatků.

 Dále nabízíme předběžné sestavení celé kuchyně v naší dílně,předvrtání všech otvorů,usazení dřezu,varné desky apod.

 Součástí dodávky je veškerý spojovací materiál.

 Samozřejmostí je záruka na všechny námi nabízené produkty v trvání 24měsíců,na dvířka Luceo v trvání 7let. 

 MÁTE DALŠÍ DOTAZY?NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT!

 

Přehled sektorových komponentů naleznete ZDE