Jdi na obsah Jdi na menu
 


  KUCHYNĚ NA MÍRU

  Z ČEHO VYRÁBÍME

 Naše kuchyně jsou vyrobeny výhradně z kvalitních a osvědčených materiálů.Díkytomu Vám budou dlouhá léta bez problémů sloužit a budou stále hezké.Všechny nábytkové dílce jsou o síle 18mm,pracovní desky 28 nebo 38mm.Kování,jako jsou panty,výsuvy,výklopy apod.používáme výhradně od renomovaných výrobců.Zásuvkové systémy je možno zvolit v různých provedeních.

  ZA KOLIK?

 Vzhledem k obrovské variabilitě u těchto výrobků nelze všeobecně stanovit pevnou cenu,protože ta je u každé kuchyně jiná.Záleží na provedení,množství doplňků a náročnosti každého zákazníka. Po dohodě se zákazníkem,jak má kuchyň vypadat a jak bude vybavena,jevypočítána přesná cena,která je také následně uvedena ve smlouvě o dílo. 

  JAK TO CELÉ FUNGUJE

 Po vyslechnutí představ zákazníka o jeho budoucí kuchyni provedeme kvalitnínávrh,kde dále dohodneme všechny detaily a požadavky.Před samotnou výrobou je provedeno zaměření a poslední dohodnutí všech detailů.Ve finále je provedena montáž samotná,která trvá zpravidla 1pracovní den.Samozřejmostí je nákladní autodoprava k zákazníkovi a zajištění připojení spotřebičů.

  CO DÁLE NABÍZÍME

 Široké spektrum elektrospotřebičů všech obvyklýchznaček,dřezy,baterie,úchytky,osvětlení,drátěné programy.

 

                                      

   

 

Náhledy fotografií ze složky Kuchyně na míru - galerie